Skontaktuj się z nami:
+48 505 724 120

Pielęgnacja obuwia

Nasze obuwie, należy do najmodniejszych kolekcji wzorniczych. Na wierzch zastosowano szlachetne skóry naturalne licowe, welurowe, zamszowe lub materiały syntetyczne czy włókiennicze, w aktualnie modnej kolorystyce i wykończeniu. Z tych względów wymagają dbałości i odpowiedniej systematycznej konserwacji.

PODSTAWOWE ZASADY CZYSZCZENIA I KONSERWOWANIA OBUWIA: zanieczyszczone obuwie należy najpierw oczyścić przy pomocy miękkiej tkaniny lub gąbki zwilżonej w ciepłej wodzie, dopiero wówczas konserwować, przemoczone obuwie wymaga przesuszenia w temperaturze pokojowej, w czasie minimum 18h na wysuszone wierzchy ze skór licowych i brzegi spodów obuwia należy nanieść niewielka ilość środka konserwującego typu spray, krem lub wosk najlepiej w kolorze wierzchu. Ze względu na naturalne wykończenie skór , do codziennej konserwacji nie zaleca się past samopołyskowych obuwia ze skór welurowych nubukowych nie wolno pastować, należy je czyścić specjalnie przeznaczona do tego szczotką lub mocno wyciśniętą zmoczona tkaniną obuwie z tych skór należy odświeżać środkami konserwującymi w aerozolu obuwie z materiałów włókienniczych należy otoczyć szczególna dbałością przed zabrudzeniami, czyścić gąbka zmoczoną w ciepłej wodzie z ewentualnym dodatkiem delikatnych środków piorących   

WARUNKI REKLAMACJI! Obuwie brudne,zużyte, zaniedbane, mokre, niekonserwowane lub niewłaściwie konserwowane nie podlega reklamacji. Obuwie z podszewką skórzaną, bez podszewki lub na podeszwie skórzanej może farbować i nie jest to wada. Nie podlegają reklamacji uszkodzenia wynikające z naturalnego zużycia np. fleków , zelówek, wyściółek oraz zużycia wynikające z naturalnego zużycia sprzączek, podeszw itp.


Więcej opcji
Twoje konto

Newsletter